Wnętrza Mojego Pierwszego Domu — H O U S E L O V E S

Interhome ma w swojej ofercie domy i apartamenty wakacyjne w najpopularniejszych krajach i regionach Europy, a także w Egipcie i na Florydzie. Z zewnątrz ten przytulny dom oczarowuje stylowym wykończeniem z drewnianych desek oraz klasycznego, białego tynku. Ozdobne zadaszenie nad drzwiami frontowymi i garażem oraz duże przeszklenia nadają całości nowoczesnego wyrazu. Witam, też się na niego zdecydowałam głównie przez otwartą przestrzeń dzienną. Bardzo chciałam, aby w moim domu był duży salon z kominkiem połączony z jadalnią oraz kuchnią. „Promyk” jest zdecydowanie moim oczkiem.
Budowa domu to nie tylko kwestia inwestycyjna, to także konieczność wyboru odpowiednich materiałów, które zostaną wykorzystane do tego, by zbudować taki budynek. Oczywiście pustaki, cegły, beton to jedno, natomiast w odniesieniu do prac wykończeniowych brane pod uwagę są odpowiednie materiały na podłogę, ściany, sufity. Do tego, aby można było cieszyć się w pełni zakończoną budową domu warto zasugerować kupno odpowiednich okien, które są obsadzane stosunkowo szybko. Dalszym etapem w przypadku wykończenia jest praca związana z malowaniem, obsadzaniem drzwi, podłogami. Nie jest wcale tak łatwo położyć odpowiednie podłogi do konkretnych pomieszczeń domowych.
nieruchomości . Posesja względnie małym obszarze, z niewielką dynamiką scen. Dodatkowo monitorowane mogą być wejścia, teren wzdłuż ogrodzenia, być może niewielki ogród. Z technicznego punktu widzenia realizacja obu typów monitoringu jest możliwa. Głównym kryterium staje się cena. Monitoring IP jest droższy, lecz zapewnia wyższą rozdzielczość. Zastosowanie kamer analogowych może nie przynieść oczekiwanej jakości obrazu.
Pokoje dzieci są bardzo wysokie, w najwyższym punkcie mają okay.5 metrów, między innymi po to, by zmieściły się w nich antresole z miejscami do spania. Tym sposobem każda z moich córek będzie miała do dyspozycji własny dwupoziomowy pokój, ze strefą prywatną na antresoli i miejscem do przyjmowania koleżanek na niższym poziomie, gdzie będzie stała tylko sofa i biurko. Sofy będą rozkładane, na wypadek odwiedzin z nocowaniem. Przechowywanie wszystkiego poza podręcznymi drobiazgami odbywa się poza pokojami gdzie się śpi - bo my tak lubimy a to jest w końcu nasz dom 🙂 Książki mieszkają w bibliotece, ubrania i zabawki w garderobie. Rozumiem, że może kogoś niepokoić że jest nietypowo, ale nam się tak podoba i dobrze nam się z tym żyje.
Współpraca z architektem wnętrz to niezastąpiona pomoc przy projektowaniu wnętrza domu, wnętrza mieszkania, biura i innych powierzchni wymagających zaaranżowania. Z kolei architekt krajobrazu doskonale wspomoże przy urządzaniu ogrodu i innych terenów zieleni. Architekt wnętrz poprowadzi prace przez wszystkie etapy. Od projektu wnętrza i do dopilnowania ekipy budowlanej, wykonawczej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *