Dom OUTrialny

Urządzając wnętrze swojego mieszkania czy domu, często mamy wcześniej już zarysowaną określoną wizję. Możemy zmienić wszystko, ale i tak nie będziesz zadowolona. Chyba że zbudujesz własny dom - usłyszała od znajomego architekta, z którym konsultowała projekt remontu one hundred forty-metrowego poddasza. Martyna mieszkała z mężem i synami w rodzinnym domu teściów, z okien mieli widok na unhappy i warzywnik. - Czy warto pakować się w budowę? - wątpił mąż. Ale ona była już zdecydowana.
Galerię otworzył niedawno. Wcześniej wiele lat mieszkał w Paryżu, gdzie uczył się projektowania mody. - Jako nastolatek uwielbiałem Huberta de Givenchy i marzyłem, żeby poznać jego kraj. Podziwiałem prostotę ubrań tego projektanta - opowiadał, pokazując kolejne antykwaryczne cacka. Kiedy nasycił się wielkim światem, wrócił do rodzinnego Bostonu i wymyślił dla siebie inne zajęcie. Zamiast ubrań zaczął projektować meble, urządzać domy i przy okazji sprzedawać antyki.
mam dzisiaj ogromną tremę, bo ciągle pytacie kuchnię i oczekujecie chyba wielkiego WOW, a ja nie jestem pewna czy takie ono jest. dla mnie to, po prostu, kuchnia, która jest niezwykle funkcjonalna i tak mnie do siebie przyciągająca, że moi sąsiedzi to chyba myślą, że ja nigdzie indziej w domu nie przebywam, bo widzą mnie przez okno tylko w niej. dla mnie to przecież kuchnia z marzeń, bo ma w sobie wszystko, czego bym sobie tylko mogła zażyczyć. ale czy jest dla was WOW? tego nie wiem. sama ją zaprojektowałam, sami ją też złożyliśmy (oprócz nieszczęsnego montażu blatu) i dlategojest ona dla mnie czymś szczególnym - choć widzę w niej ten czynnik braku doświadczenia w montażu kuchni.
Ten nowoczesny apartament znajduje się w ekskluzywnym budynku w samym centrum Warszawy. Został zaprojektowany dla młodej, pracującej pary, aby zapewnić im odpoczynek po ciężkim dniu spędzonym poza domem. Salon połączony jest z otwartą kuchnią. Ściany w strefie dziennej wykończono lakierowanymi panelami, a w wyposażeniu salonu postawiono na produkty marki Stylhen. Wysokie drzwi przesuwne prowadzą do sypialni, garderoby i łazienki. Wszystkie meble oraz drzwi zostały wykonane zgodnie z indywidualnym projektem pracowni HOLA wiecej pomocy na blogu . W sypialni ścianę za łóżkiem wykończono białymi cegłami. Ściany w łazience oraz wolnostojąca umywalka z satynowego granitu także zostały zaprojektowane przez pracownię. Nad wanną umieszczono dekoracyjne zdjęcie w laminowanym szkle. Wnętrze apartamentu tworzy spójną i harmonijną całość. Konsekwencja w projektach jest jedną z głównych zasad pracowni HOLA Design, dzięki czemu możliwe było stworzenie wnętrza z unikalnym klimatem.
Projektujemy wnętrza skrojone na miarę potrzeb naszych klientów. Staramy się, aby miały wysoki walor estetyczny a zarazem były ponadczasowe, cieszyły przez długie lata. Działamy na terenie całego kraju a także poza jego granicami. Dowiedziałam się, że moje ulubione wnętrza, to wnętrza Świetliste. W takich czuję się najszczęśliwsza. Zaraz po nich są Baśniowe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *